Busto

Мек и вкусен производ со арома на путер, направен по италијанска рецептура– Busto кроасаните веднаш ќе станат омилен дел од вашето дневно мени. 11 различни пакувања со 7 вкусови на полнењата: какао, кајсија, какао и ванила, какао и јагода, ванила и јагода, карамела и какао, ванила и карамела. Секој вкус е посебно, уникатно доживување.